Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Udany występ kaliszanki w The Voice Senior

W sobotnim odcinku popularnego programu wokalnego The Voice Senior emitowanego w TVP2 do następnego etapu konkursu awansowała sopranistka z Kalisza, Małgorzata Kraszkiewicz. Po wykonaniu utworu „Amazing Grace” II Divo do swojej drużyny zaprosiło ją aż trzech z czterech jurorów.

Na „tak” były Alicja Wegorzewska-Whiskerd, Maryla Rodowicz i Halina Frąckowiak.

– Mnie się podobało w tym Amazing Grace, że Ty im wyżej szłaś, ty pewniej ten głos brzmiał. W średnicy by można było jeszcze poustawiać samogłoski – powiedziała Alicja Węgorzewska, której drużynę wybrała dla siebie kaliszanka.

Seniorka zadedykowała występ dla swojego mężczyzny Waldemara, który odszedł i dla swojej mamy. 

– Chyba się zbliżam do Boga. Mówią, że kolor niebieski jest kolorem aniołów. Ja w ogóle uwielbiam kolory. Zawsze otaczałam się kolorami, muzyka jest również kolorowa – opowiadała 69-latka.

Słuchacze mogą znać jej sopran koloraturowy m.in. z występów Kaliskiego Chóru Nauczycielskiego i Chóru św. Grzegorza. Dom Sąsiedzki Podgórze 2-4 zaprasza wszystkich do udziału w cyklicznych warsztatach nowo powstałego Chóru Sąsiedzkiego, które poprowadzi nikt inny jak Pani Małgorzata.

-Rozpiera nas duma – to wiadomo, ale też radość, bo możemy oficjalnie zaprosić Was do Chóru Sąsiedzkiego, który poprowadzi właśnie Małgorzata Kraszkiewicz. Zapraszamy wszystkich – bez względu na wiek! – którzy chcieliby śpiewać z Małgosią – czytamy w komunikacie Domu Sąsiedzkiego.

Spotkania będą się odbywały w czwartki od 16:15 do 17:15. Pierwsze z nich -organizacyjno-przesłuchaniowe – już w najbliższy czwartek.

Fot. TVP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze