Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Udowodnili, że pomaganie ma wielką moc!

Drugi dzień „Wigilii na kaliskim rynku” dobiega końca. Choć nie udało się pobić rekordu z 2019 roku – 586 osób przebranych za anioły, ludzi o złotych sercach nie brakowało!

12. edycja wydarzenia obfitowała w emocjonujące licytacje oraz przepełnione magią występy artystyczne, podczas których na scenie pojawiło się ponad 50 artystów. Nie zabrakło również rękodzieł, przepysznych napojów, przekąsek czy świątecznych upominków, a wszystko to w jednym, arcyważnym celu – pomocy piątce podopiecznych z fundacji Bread of Life: Elizie, Nikodemowi, Kasi, Robertowi i Lenie. 

W ,,Wigilię na kaliskim rynku” włączyli się również dziennikarze, którzy przygotowali ponad 250 pierniczków w różnych kształtach i kolorach, a następnie aktywnie sprzedawali je podczas dwudniowego wydarzenia. Wspólnymi siłami udało się nam uzbierać około 3260 złotych!

Jeśli ciekawi Was jak wyglądał pierwszy dzień „Wigilii na kaliskim rynku”, zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii zdjęć: KLIK.

Dzień drugi:

Organizatorem wydarzenia była fundacja Bread of Life.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze