baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Ukrył się w kanapie przed policjantami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali poszukiwanego 28-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Przestępca był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. Przed policjantami mężczyzna schował się w kanapie.

3 sierpnia br., w godzinach porannych policjanci z ostrowskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. Zatrzymanie poprzedzone było szeregiem sprawdzeń i działań. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. W miniony czwartek kryminalni udali się do wytypowanego mieszkania, gdzie w pokoju zatrzymali mężczyznę, który kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy.

28 – letni przestępca trafił już do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał wyrok 1 roku i 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze