baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Unia Solec Kujawski kolejnym sparingpartnerem KKS-u

Czwartoligowa Unia Solec Kujawski, zamiast trzecioligowego KS-u Kutno, sprawdzi formę kakaesiaków w zimowym okresie przygotowawczym 2022. Termin rozegrania test-meczu nie uległ zmianie. Pierwszy gwizdek już w sobotę 12 lutego o godzinie 14:00, na Majkowskim Wembley przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu.

Tego dnia KKS rozegra dwa sparingi. O godzinie 12:00 piłkarze Dumy Kalisza zmierzą się kontrolnie z zespołem Fortuna 1. ligi, Chrobrym Głogów. Dwie godziny później rozpocznie się natomiast test-mecz z Unią Solec Kujawski, która jest liderem rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV ligi. Po 17 spotkaniach rywale wypracowali przewagę w postaci 6 punktów nad drugą drużyną w zestawieniu, Włocłavią Włocławek. W sezonie 2017/2018 “Trójkolorowi” ostatni raz zagrali z Unią w oficjalnych rozgrywkach – dwukrotnie kakaesiacy zmierzyli się wówczas w III lidze gr. 2. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem KKS-u (kolejno 6:0 i 3:2).

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze