reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Kampusie Mundurowym AWS

W Kampusie Mundurowym Akademii Wymiaru Sprawiedliwości odbyła się dziś inauguracja roku akademickiego 2023/2024. W uroczystości wzięły udział Władze Uczelni, studenci, pracownicy oraz zaproszeni goście.

Podczas uroczystości nastąpiło ślubowanie studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach penitecjarystyka oraz bezpieczeństwo wewnętrzne, którzy stali się częścią społeczności akademickiej Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.

Uroczysta inauguracja była również okazją do wręczenia studentom I roku studiów II stopnia w służbie kandydackiej dyplomów ukończenia studiów I stopnia oraz aktów nadania wyższego stopnia służbowego – młodszego chorążego Służby Więziennej.

Zwieńczeniem uroczystości był wykład inauguracyjny pt. „Historyczny zarys rozwoju więziennictwa Polskiego”, który został wygłoszony przez gen. SW w st. spocz. dr. Jacka Pomiankiewicza.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze