baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Uruchomienie fontanny i targ na plantach

Miasto Kalisz zaprasza do wspólnego uruchomienia ulubionej fontanny kaliszan- „Noce i dnie”, które odbędzie się 31 marca o godzinie 19:00 na placu Kilińskiego. Dzień później, 1 kwietnia zachęcają do odwiedzenia targu na kaliskich plantach.

Wspólne uruchomienie przez kaliszan fontanny „Noce i dnie” po zimowym wyłączeniu staje się tradycją. Wieczornemu wydarzeniu będzie towarzyszyła polska muzyka filmowa. Fontanna zostanie rozświetlona przy dźwiękach walca z filmu „Noce i dnie”. Na uczestników rozpoczęcia sezonu wiosennego będą czekały kwiaty, łąki kwietne i niespodzianki.

Następnego dnia na plantach miejskich, w pobliżu chińskiej restauracji, w godzinach 9-13 odbędzie się targ. Oferta wystawców obejmuje m.in. kwiaty, miody, naturalne kosmetyki i biżuterię wykonaną z użyciem żywych kwiatów. Przedświąteczny czas to również okazja do zakupu ozdób, stroików czy wiosennych dekoracji. Nie zabraknie stoisk promocyjnych, edukacyjnych oraz gadżetów i innych niespodzianek. W tym dniu na stoisku miasta będzie można otrzymać także darmową wejściówkę na ekspozycję multimedialną w ratuszu.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze