Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Utalentowana przyjmująca w MKS-ie Kalisz

Wcześniej ogłoszone zostało przedłużenie kontraktu Karoliny Drużkowskiej oraz powrót do
Kalisza Zuzanny Szperlak. Do grona ambitnych, młodych przyjmujących w kaliskim
zespole dołączy Zuzanna Kuligowska w ubiegłym sezonie reprezentująca GKS Wieżyca
2011 Stężyca. W rozgrywkach I ligi nowa przyjmująca Energi MKS-u Kalisz zdobyła 378 punktów, będąc
jedną z liderek swojego zespołu.

Wcześniej ogłoszone zostało przedłużenie kontraktu Karoliny Drużkowskiej oraz powrót do Kalisza Zuzanny Szperlak. Do grona ambitnych, młodych przyjmujących w kaliskim zespole dołączy Zuzanna Kuligowska w ubiegłym sezonie reprezentująca GKS Wieżyca 2011 Stężyca. W rozgrywkach I ligi nasza nowa przyjmująca zdobyła 378 punktów, będąc jedną z liderek swojego zespołu.

Zuzanna Kuligowska to wychowanka Pałacu Bydgoszcz. Reprezentowała drużyny młodzieżowe bydgoskiego klubu, a w sezonie 2020/21 znalazła się w składzie seniorskiego zespołu. Jej związek z bydgoskim klubem sięga jednak jeszcze głębiej. Jest córką Joanny Kuligowskiej. To jedna z legend Pałacu reprezentująca jego barwy łącznie przez 18 lat, w tym w najlepszym okresie dla bydgoskiego klubu, kiedy zdobył dwa wicemistrzostwa Polski, brązowy medal mistrzostw Polski oraz zwyciężał w rozgrywkach Pucharu i Superpucharu Polski. W ubiegłym sezonie przyjmująca MKS-u grała w I lidze w barwach GKS-u 2011 Wieżyca Stężyca, gdzie była jedną z liderek zespołu. Jej umiejętności i dobrą formę dostrzegł trener reprezentacji Polski U21 powołując ją na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. Polki w pewnym stylu wywalczyły awans, a kapitanem kadry była… druga z przyjmujących MKS-u Karolina Drużkowska. Już niedługo dziewczyny zagrają wspólnie na parkiecie kaliskiej Areny.

Źródło: Energa MKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze