Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Utrudnienia w ruchu – gdzie i kiedy należy się ich spodziewać?

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu poinformował o utrudnieniach w ruchu spowodowanych Biegiem Wiosennym „Smerfna Piątka” organizowanym przez Stowarzyszenie Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz.

7 kwietnia w godzinach 10.55-12.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na terenie Parku Miejskiego (wzdłuż kanału od Stadionu Miejskiego OSRIR do Domku Parkowego), na Wale Jana Matejki, ul. Zimnej oraz ul. Wiankowej (nawrót na wysokości Pola Golfowego). W tym czasie zamknięty będzie dla ruchu kołowego odcinek drogi przy Wale Jana Matejki od Mostu św. Wojciecha do Pola Golfowego przy ul. Wiankowej.

ZDM prosi także o stosowanie się podczas trwania biegu do wprowadzonego oznakowania tymczasowego oraz komend i sygnałów funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej Kalisza.

źródło: zdm.kalisz.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
butka

Będzie teraz sporo utrudnień w ruchu. Teraz też święta- ja wyjeżdzam do rodziny. Można łatwo szybko zorganizować transport tutaj <a href=https://www.niemcy.busy.travel/>https://www.niemcy.busy.travel/</a&gt; Szczególnie za granicę to wygodna opcja.

Najnowsze