Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

UWAGA! Otruto psa na podwórzu przy kamienicy

W ostatnim czasie dotarły do nas informacje dotyczące zatrucia psa na podwórku przynależącym do kamienicy, w której mieszkał. Zdaniem właścicielki, ktoś musiał podrzucić „coś wstrętnego” na wspomniany teren zielony. Opiekunowie psa Franka wyznaczyli nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę zatrucia.

Oby dosięgło cię takie cierpienie jakie sam zgotowałeś bezbronnemu zwierzęciu! Franek w starciu z trucizną nie miał żadnych szans…” – czytamy na jednym z profili facebook’owych. Do wspomnianego zdarzenia doszło 3 kwietnia, na podwórzu przy ul. Pułaskiego 15 w Kaliszu. Jak informuje właścicielka czworonoga, Franek nie wychodził poza podwórko przynależące do kamienicy. W związku z czym, pies zatruł się czymś „wstrętnym”, co zostało rozrzucone właśnie na terenie zielonym. Przyjaciel rodziny zdechł wieczorem tego samego dnia.

Kaliszanka prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy zdarzenia, zanim skrzywdzi on kolejnego zwierzaka. Wyznaczono nagrodę 1000 zł dla osoby, która wskaże sprawcę wspomnianego czynu.

Źródło: profil facebook’owy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze