VII Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do wzięcia udziału w VII Międzynarodowym Festiwalu Kultury Leśnej i Łowieckiej w Gołuchowie 15 maja. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy ZOOM.

Regulamin Festiwalu i bieżące komunikaty będą przekazywane za pośrednictwem: strony internetowej Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie: www.okl.lasy.gov.pl; strony internetowej www.muzyka.mysliwska.pl oraz strony wydarzenia na fanpageu Ośrodka Kultury Leśnej https://www.facebook.com/OKLGoluchow/?rf=1125580430934784 w zakładce „Wydarzenia”.

Karty zgłoszenia należy przesłać do 13 maja za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: okl@okl.lasy.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, ul. Działyńskich 2, 63-322 Gołuchów. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu logowania do platformy ZOOM zostaną podane w nieprzekraczalnym terminie do 11 maja, natomiast listy startowe wraz z godzinami występu poszczególnych uczestników zostaną podane do wiadomości najpóźniej w dniu 14 maja. Dodatkowym (nieobowiązkowym) utworem w konkursie muzyki myśliwskiej jest kompozycja Romana Idzikowskiego „Żubr z Gołuchowa”.

Źródło: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze