baner_FBAnt
Baner (1200 x 200 px) (1)
Confidance_baner
Baner (1200 x 200 px) (1)
wszystkie_wiadomosci

W Blizanowie tworzyli Apteczki Pomocy Emocjonalnej

Wczoraj 14 czytelników GBP w Blizanowie pod okiem psychologa dzieci i młodzieży Angeliny Mączki-Wolińskiej tworzyło własne Apteczki Pomocy Emocjonalnej (Apteczkę Skarbów) na kryzysowe, trudne dni. Do pudełek zdobionych metodą decoupage uczestnicy otrzymali od prowadzącej wyposażenie, czyli cytaty i sentencje motywacyjne dotyczące szczęśliwego życia.

Zajęcia zorganizowane przez GBP w Blizanowie miały na celu: rozwijanie umiejętności dzieci i młodzieży w zakresie radzenia sobie w sytuacjach trudnych, radzenie sobie ze stresem, pozytywne wzmacnianie i budowanie własnej samooceny, poszerzanie kompetencji emocjonalnych (rozumienie własnych emocji i radzenie sobie z nimi), wzbudzanie motywacji. Były to trzygodzinne zajęcia kreatywne, motywujące i wspierające psychikę dzieci. To ostatnia podczas tych ferii propozycja bezpłatnych zajęć dla czytelników Biblioteki. W ferie zimowe GBP w Blizanowie poza tematycznymi spotkaniami z pisarzami Zbigniewem Masternakiem o komiksach i Krzysztofem Koziołkiem o fake newsach przygotowała też znane dzieciom warsztaty na czas wolny, tj. zajęcia techniczne z klockami Lego i warsztaty kulinarne.

Źródło: UG Blizanów

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Drogi Czytelniku!

Zauważyliśmy, że blokujesz reklamy. Dzięki nim możemy dostarczać Ci wiadomości za darmo.

Wyłącz AdBlocka i pomóż nam działać dalej!

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock