Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

W Centrum Organizacji Pozarządowych będą się szkolić z zasad tworzenia ofert realizacji zadań

Przedstawiciele Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu zapraszają na szkolenie „Zasady tworzenia ofert realizacji zadań publicznych w trybie konkursowym i pozakonkursowym wraz z elementami warsztatowymi”, które odbędzie się 7 grudnia w godzinach 15.00 – 20.00 w lokalu Centrum przy ul. Babina 1.

Szkolenie jest przeznaczone dla kaliskich organizacji pozarządowych, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Przedmiotem szkolenia jest omówienie najważniejszych kwestii związanych z prawidłowym przygotowaniem ofert realizacji zadań publicznych przez kaliskie organizacje pozarządowe, ubiegające się na ten cel o dotację z budżetu Miasta. Będzie się ono składało z części teoretycznej i praktycznej. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 5 grudnia br. na adres cop@um.kalisz.pl lub przekazać osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Babina 1. Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 797 702 486 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
kelko

Polecam poczytać o szkoleniach – http://fitdm.pl/ Nie warto stać w miejscu. Organizujecie to tak, aby miało ręce i nogi. To dzięki temu można wyciągnąć coś sensownego. Jak to widzicie?

Najnowsze