Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

W Domu Sąsiedzkim o mediach społecznościowych

Już dzisiaj o 17:30 w Domu sąsiedzkim zlokalizowanym przy ul. Podgórze 2-4 odbędzie się spotkanie z Magdą Wojciechowską. Tematem wydarzenia jest kwestia mediów społecznościowych oraz tego, jak bronić się przed uzależnieniem z nimi związanym.

Pewnie każdy z nas zastanawia się dlaczego media społecznościowe pochłaniają tak ogromną ilość naszego czasu. Dlaczego pięć minut zamienia się nagle w godzinę? Dom Sąsiedzki zaprasza na spotkanie o tym, jak i dlaczego uzależniamy się od mediów społecznościowych oraz o tym, co możemy z tym zrobić. Spotkanie poprowadzi Magda Wojciechowska – absolwentka socjologii na UMK Toruń, zainteresowana zagadnieniami związanymi z nowymi technologiami i kulturą koreańską.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proponowany jest również drugi termin spotkania. Rezerwacja miejsc przez domsasiedzkikalisz@gmail.com lub przez FB.

Źródło i fot. poglądowa: Dom Sąsiedzki/FB

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter