Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

W Kaliszu startują zajęcia fitness dla mam z dziećmi

Zajęcia mają być odpowiedzią na potrzeby mam chcących zadbać zarówno o swoją sylwetkę, jak i zdrowie. Podczas zajęć mamy mogą ćwiczyć z udziałem swoich dzieci lub po prostu „mieć je na oku” i ćwiczyć samodzielnie.

Pierwsza próba utworzenia takiej grupy miała miejsce 2 lata temu. Jednak teraz zainteresowanie jest znacznie większe. Coraz więcej mam wyraża chęć uczestnictwa w takich zajęciach. Ze względu na duże zainteresowanie Fit- Land postanowił utworzyć taką grupę. Zajęcia odbywałyby się w poniedziałki w godzinach 10:00-11:00.

Podczas zajęć można będzie ćwiczyć z dzieckiem lub bez, mając je po prostu blisko siebie. Podczas zajęć pojawią się ćwiczenia na rozejście mięśnia prostego brzucha po porodzie, ćwiczenia na pośladki, uda, ale też wzmocnienie kręgosłupa.
Na zajęciach można karmić, przewijać, dziecko może jeść jakieś przekąski lub się bawić.

Na zajęcia wciąż jeszcze można się zapisać. W razie potrzeby będą otwierane kolejne grupy. Pierwsze takie ćwiczenia odbędą się 7 marca. Zapisy i pytania można kierować na @fit.land.kalisz lub pod nr 505 095 446.

źródło: Fit-Land

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze