Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

W Lewkowie odbędzie się wernisaż wystawy Fujifilm Moment Street Photo Awards

Muzeum w Lewkowie zaprasza na wystawę konkursu fotograficznego Fujifilm Moment Street Photo Awards. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 15 marca 2024 r. o godzinie 18.00 w budynku Dawnej Wozowni w Muzeum w Lewkowie-Zespół Pałacowo-Parkowy. Jest to międzynarodowy, otwarty konkurs fotograficzny znany pod polskim tytułem „Uliczny moment”, sponsorowany przez Fujifilm,

Na pokonkursowej wystawie jest 55 zdjęć 50 fotografów z całego świata.Celem konkursu jest promocja i wspieranie fotografów działających w gatunku „street photo”. Zaproszenie do udziału kierowane jest do wszystkich fotografujących bez wyjątku – robiących zdjęcia zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko – na całym świecie. Co istotne, nie ma znaczenia czym robią oni swoje zdjęcia – lustrzanką, bezlusterkowcem, analogiem czy smartfonem.

W ciągu czterech lat na konkurs fotografii ulicznej Fujifilm Moment Street Photo Awards przesłano 10 000 zdjęć. Laureatami do tej pory zostali znakomici „streetowcy” z Włoch, Polski, Niemiec, Iranu, Stanów Zjednoczonych i Tajlandii.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze