baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

W poniedziałek powrót do szkół

W najbliższy poniedziałek, 21 lutego, uczniowie klas V-VIII oraz szkół ponadpodstawowych wracają do nauki stacjonarnej. Taką informację ogłosił Minister Edukacji i Nauki, Przemysław Czarnek.

„21 lutego ogłaszamy definitywny koniec nauki zdalnej. Jestem przekonany, że do końca roku szkolnego będziemy mogli utrzymać tryb nauki stacjonarnej, aby dzieci mogły spokojnie się uczyć”.

– głosi informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki na Twitterze

W przypadku, gdy w szkole dojdzie do wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, w organizacji nauki w szkole nic się nie zmienia.

„Tu się nic nie zmienia, jeśli chodzi o przepisy dotyczące przechodzenia na tryb zdalny w przypadku ogniska zakaźnego w szkole. O tym współdecyduje dyrektor szkoły i powiatowa stacja sanepidu. Różnica jest tylko taka, że niepotrzebna jest kwarantanna w sytuacji kontaktu z osobą zakażoną, czyli nie ma tej tak zwanej kwarantanny z kontaktu”.

– powiedział Minister Edukacji i Nauki, Przemysław Czarnek

Źródło: Twitter Ministerstwo Edukacji i Nauki

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze