Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

W środę debata na temat zadłużenia Kalisza

Debata na temat zadłużenia miasta to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. Celem spotkania jest poruszenie ważnego tematu, jakim jest zadłużenie miasta oraz zarządzanie długiem – mówi organizator wydarzenia Mateusz Antolczyk o debacie, która odbędzie się w środę 15 grudnia o godzinie 18:00 w sali nr 36 kaliskiego ratusza. Transmisję z debaty przeprowadzi Latarnik Kaliski na swoim kanale YouTube.

Do debaty zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich ugrupowań działających w Radzie Miasta Kalisza, a także przedstawiciele dwóch partii nie mających swojego reprezentanta w Radzie. Wśród prelegentów pojawi się także Skarbnik Miasta Kalisza Pani Aneta Ochocka. Każda z osób będzie mogła zaprezentować swoje stanowisko w sprawie zadłużenia, przedstawić swoją wizję zarządzania długiem, przedstawić główne problemy wynikające z posiadania zadłużenia oraz te problemy wynikające z jego braku.

Debatę poprowadzi i będzie moderował redaktor Latarnika Kaliskiego Maciej Antczak. Będzie też możliwość zadawania pytań od publiczności.

Debata odbędzie się w sali 36 kaliskiego ratusza, wstęp wolny. Latarnik Kaliski będzie transmitował dyskusję na żywo na swoim profilu na YouTube. Projekt sfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Tytus

Dlaczego nie zaproszono Kamratow?

Najnowsze