baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

W środę spotkanie z Martą Walczykiewicz

Kaliska Rada Kobiet ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką aktywności wodnej na kolejne wyjątkowe spotkanie w ramach cyklu „Wieczór Kobiet”. Tym razem wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę, 9 sierpnia, o godzinie 17.30, na Przystani Kalisz.

Celem spotkań Kaliskiej Rady Kobiet jest wspieranie inicjatyw skupionych na kobietach i nie tylko. Gościem specjalnym środowego wieczoru będzie wyjątkowa osoba – olimpijka Marta Walczykiewicz. Marta to nie tylko uzdolniona sportowo zawodniczka, ale także od lat zakochana w Kaliszu i Prośnie mieszkanka naszego miasta. – Jej inspirująca historia i osiągnięcia na arenie międzynarodowej stanowią doskonały przykład dla wszystkich, którzy chcą osiągać swoje cele i realizować swoje pasje – czytamy w komunikacie Kaliskiej Rady Kobiet.

Wieczór Kobiet „Mówimy Kalisz, widzimy Prosnę” to doskonała okazja do spotkania, budowania wspólnoty, dzielenia się pasjami, wymiany pomysłów oraz rozmów o naszym mieście, które wiele zawdzięcza malowniczej rzece. Podczas tego Wieczoru Kobiet będziemy mieli okazję cieszyć się aktywnością na wodzie! Organizatorki zapraszają do udziału w różnorodnych atrakcjach wodnych, takich jak kajaki, rowerki wodne i motorówki. Jak piszą, będzie to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej oraz jeszcze głębszego zbliżenia się do naszej ukochanej rzeki – Prosny.

Organizatorzy zalecają, aby ubierać się stosownie do warunków pogodowych. – Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejszemówią.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wspólnie stworzymy przestrzeń do mówienia, słuchania i budowania wspólnoty, bo mówimy Prosna i myślimy o naszym Kaliszu – zapraszają kaliszanki.

Data: 9 sierpnia, środa
Godzina: 17.30
Miejsce: Przystań Kalisz
Wstęp wolny.

Źródło: Kaliska Rada Kobiet

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze