Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Walka Druhów OSP Żelazków w XI Turnieju Halowej Piłki Nożnej

To ogromny sukces dla jednostki, ponieważ jak do tej pory, żadnej drużynie OSP z terenu gminy Żelazków nie udało się dojść do etapu wojewódzkiego rozgrywek piłki halowej.

Rywalami w grupie OSP Żelazków były zespoły z : Racendowa (powiat jarociński), Ruszkowa Pierwszego (powiat kolski), Słupii (powiat poznański), Kowale Pańskie (powiat turecki) i Krzywinia (powiat kościański).

Druhowie rozgrywali 10-minutowe mecze „każdy z każdym”. W efekcie końcowym drużyna OSP Żelazków zajęła 3 miejsce w tabeli, jednak co należy podkreślić kultury i zasad gry fair play mógłby się uczyć niejeden zespół. Nie ma się co dziwić wspaniałej grze, skoro drużyna z Żelazkowa miała ze sobą wiernych, oddanych kibiców, których doping, jak żaden inny niósł się po hali w Grodzisku Wielkopolskim.

W tym roku OSP Żelazków niewiele zabrakło do zdobycia tytułu Mistrza Wielkopolski, jednak jak zapewniają, na pewno powalczą o puchar w przyszłym roku. Drużyna piłkarska OSP Żelazków – to młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania w to co robią.

Druhem, który dba o to, żeby OSP poza działalnością gaśniczo–ratowniczą promowała i wspierała rozwój sportu i kultury fizycznej jest dh Tobiasz Strycharczyk. Dzięki jego zaangażowaniu OSP Żelazków zbudowało drużynę sportową, godnie reprezentującą jednostkę w różnych przedsięwzięciach sportowo – rekreacyjnych.

Źródło: OSP Żelazków

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze