baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Walne zebranie sprawozdawczo-finansowe Towarzystwa Sportowego ,,Liskowiak”

W dniu 10 marca 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Liskowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – finansowe Towarzystwa Sportowego,,Liskowiak”.

Na zebranie przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Lisków Pani Maria Krawiec oraz Zastępca Wójta Pani Dorota Sitko. O godz. 19.00 otwarcia zebrania dokonał Prezes Towarzystwa Pan Piotr Mazurek. Przewodniczącym zebrania został wybrany Pan Marek Broniecki.

W dalszej części obrad zostało przedstawione sprawozdanie merytoryczne z każdej sekcji działalności za 2022 rok, które odczytał Prezes Piotr Mazurek, sprawozdanie finansowe z ubiegłego roku przedstawił Skarbnik Towarzystwa Pan Artur Helman oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, które odczytał Pan Andrzej Walasz.

Po obradach głos zabrał Prezes Towarzystwa Sportowego Liskowiak Pan Piotr Mazurek. W krótkich słowach przedstawił plan działania klubu na kolejny rok oraz podziękował całemu zarządowi oraz wszystkim osobom, które pomagały stowarzyszeniu w ubiegłym roku.

Głos zabrała także Pani Wójt Maria Krawiec, dziękując zarządowi Liskowiaka za ubiegły owocny rok, który obfitował w wiele sukcesów sportowych takich jak: Zwycięstwo drużyny seniorskiej w rozgrywkach Klasy B i awans do Klasy A oraz zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi petanque i awans do pierwszej ligi.

Źródło: Gmina Lisków

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze