baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Warsztaty świątecznych ozdób z drewna w Gołuchowie

To już czas przygotowań dekoracji, które przyozdobią świąteczne drzewka, domy i miejsca pracy. W przeddzień mikołajek Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie organizuje dwa spotkania warsztatowe, podczas których pod okiem instruktorów z CalisiaART będzie można pracować w duchu DIY i zero waste nad ozdobami świątecznymi.

Patyki i krążki drewna otrzymają drugie życie, a papier i sznurek pozwolą przymocować do nich nasze uczucia. To ważne, gdyż dekoracje będzie można zabrać ze sobą i obdarować nimi najbliższych w mikołajkowy poranek. Dodatkowo, każdy z uczestników co najmniej jedną ze swoich prac zawiesi na świątecznym drzewku, które przyozdobi Muzeum Leśnictwa. Warsztaty są bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy, kto ceni sobie pracę z surowcami naturalnymi i wtórnie wykorzystywanymi. Osobą koordynujacą wydarzenie jest Karolina Ziółkowska, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, Dział Edukacji i Informacji. Ośrodek zapewnia przestronną salę, indywidualne miejsca pracy uwzględniające wymagany dystans, rękawiczki, płyny dezynfekujące. Uczestnicy są zobowiązani posiadać maseczki ochronne.

Miejsce: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, budynek edukacyjny Obora przy placu podworskim (dojazd ul. Borowskiego)

Godzina: 10:00 – 12:00 – grupa I – 20 osób

Godzina: 12:30 – 14:30 – grupa II – 20 osób

Wiek uczestników: powyżej 10 lat (niepełnoletni przynoszą ze sobą zgodę rodzica/opiekuna lub uczestniczą wraz z rodzicem/opiekunem)

Rejestracja telefoniczna: 62 76115045 w. 133

Źródło: OKL w Gołuchowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze