reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Warsztaty wielkanocnego rękodzieła w MBP

Uczniowie kl. IIb ze Szkoły Podstawowej nr 1 odwiedzili Filię nr 7 miejskiej biblioteki, która mieści się w urokliwym dworku na Majkowie.

Pod kierunkiem bibliotekarzy oraz przewodniczącej Rady Osiedla Majków odbyły się ,,Warsztaty wielkanocnego rękodzieła”, które składały się z dwóch części: pogadanek o zasadach panujących w bibliotece i zwyczajach nadchodzących świąt wielkanocnych oraz zajęć praktycznych, polegających na wykonywaniu i zdobieniu zajączków, kurczaczków, kartek i ozdób wielkanocnych. Zajęcia rozwijały umiejętności manualne i dostarczyły dzieciom dużo przedświątecznej radości. Powstały piękne i kolorowe prace. Na zakończenie wielkanocnego spotkania dzieci otrzymały poczęstunek i świątecznego „zajączka” – pisanki ze słodkościami od bibliotekarzy i Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Kaliszu. Zajęcia prowadzili: Katarzyna i Sebastian Chudzikowie, Anna Lisewska i Grzegorz Tomżyński.

Źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze