Warsztaty z ratownictwa medycznego

Rozpoczęły się zapisy na kolejne warsztaty. Tym razem bierzemy w dziedzinie pragmatycznej i niezwykle istotnej, a mianowicie ratownictwo medyczne. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany i pełen pasji zespół z Centrum Szkoleniowego Ratownictwa Medycznego Lidermedical.

Warsztaty odbędą się 31.08.2021r. o godzinie 17:30 w Akceleratorzez Kultury. Czas trwania to około 1,5 godziny. Koszt warsztatów to 15 zł za osobę. Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego. Zgłoszenia należy kierować pod numer 62 766 43 40 lub pisać na adres mailowy: galeria@wiezacisnien.kalisz.pl (w temacie wiadomości należy wpisać: „Warsztaty z ratownictwa medycznego”). 

W trakcie spotkania uczestnicy skupią się na tym, co w ratowaniu życia jest najważniejsze – wiedzy, praktyce i skuteczności reagowania. Nie zabraknie zatem pracy na fantomach i wykształcania sprawnych nawyków, które dodadzą Państwu pewności i otuchy w sytuacji, gdy czyjekolwiek życie będzie zagrożone.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter