Webinar na temat PROO 1b. Dotacje na wkład własny w projektach międzynarodowych

Trwa nabór wniosków w konkursie Priorytet 1b PROO ogłoszonym przez Narodowy Instytut Wolności. Wsparcie finansowe z PROO 1b mogą otrzymać organizacje planujące udział w projektach międzynarodowych. Wartość środków przeznaczonych na dotacje dla organizacji w ramach konkursu w 2021 r. wynosi 500 000 zł. Szacunkowe alokacje na kolejne lata wynoszą odpowiednio 500 000 zł w 2022 r. i 500 000 zł w 2023 r.

Wszyscy zainteresowani konkursem mogą wziąć udział w webinarze na temat PROO 1b, który odbędzie się 26 kwietnia, o godz. 14:00. Spotkanie odbędzie się w ramach Akademii NIW – cyklu webinariów i warsztatów, w których pracownicy NIW-CRSO dzielą się doświadczeniem i wiedzą na temat działania w NGO. Link do wydarzenia: https://bit.ly/2RPdy69

Webinar poprowadzi Adam Kułanowski z Biura Programów Horyzontalnych NIW-CRSO, który wyjaśni: czym charakteryzuje się Priorytet 1b PROO, do kogo jest skierowany, na jakie zadania można pozyskać dotację, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas wypełniania wniosku. Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie Narodowego Instytutu Wolności na FB. Wniosek w konkursie można złożyć do 11 maja 2021 r.

Szczegółowe pytania dotyczące konkursu należy kierować od poniedziałku do piątku, pisząc na adres poczty elektronicznej: proo@niw.gov.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii: 885 221 531 (w dni robocze, w godzinach 10.00-15.00). Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej NIW-CRSO.

Źródło: Narodowy Instytut Wolności

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze