Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wędrówki bez szkicownika | Klub osiedlowy „Blaszak”

Zawędrowałem w niedzielę do klubu osiedlowego „Blaszak” w Kaliszu. Nie spodziewałem się, że na wystawie rękodzieła lokalnych artystów, firm i stowarzyszeń, będę tak mile zaskoczony.

Okazją do zaprezentowania swoich prac są zbliżające się Święta Wielkiej Nocy.

Amazonki malują! No dobrze, ale nie wiedziałem, że tak pięknie malują, że bardzo dobrze znają się na sztuce i że tak bardzo kochają to, co robią! Podyskutowaliśmy o twórczości van Gogha. Doczekawszy emerytury, nareszcie mogą pozwolić sobie na realizację swoich pasji. Pomyślałem sobie – o ile świat byłby piękniejszy i lepszy, gdybyśmy przechodzili na emeryturę zaraz po czterdziestce i gdyby każdy zajął się tym, co lubi robić najbardziej. Na szczęście jest wiele młodych, zdolnych osób, które również zajmują się tym, co lubią, łącząc pracę ze swoja pasją. Wiele z nich poznałem właśnie na tej wystawie. Zdolni, pracowici, przedsiębiorczy, ambitni, z poczuciem humoru, otwarci na kontakty z innymi ludźmi. Kwiat naszego narodu.

Wszyscy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć, więc teraz mogę się nimi z Państwem podzielić.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze