baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

„Weekend z Szolcem”, czyli konkurs od biblioteki miejskiej

13 grudnia 1882 r. Stefan Szolc-Rogoziński wypłynął z portu w Hawrze w swoją wielką podróż. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu organizuje konkurs pn. „Weekend z Szolcem”.

Uczestnik konkursu może wyruszyć w rejs śladami kaliskiego „Indiany Jonesa”, nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na stronę www.zkaliszadokamerunu.pl i zagrać w grę o słynnym podróżniku. Warto to zrobić w nadchodzący weekend, 11-12 grudnia, ponieważ w tych dniach biblioteka przygotowała nagrody dla najlepszych graczy. Zgłoszenie udziału w Konkursie należy przesłać drogą mailową na adres: bg.zbspec@mbp.kalisz.pl. Można to zrobić tylko w dwa dni: 9 i 10 grudnia 2021 r. Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, a ogłoszenie wyników nastąpi 13 grudnia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej MBP w Kaliszu: https://www.mbp.kalisz.pl/art,1401,211209-s-szolc-rogozinski#skip.

Źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze