baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Wejdź na wyższy poziom współpracy i rozwiń swoją organizację pozarządową!

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie Wielkopolski do wzięcia udziału w szkoleniu o „Skali Współpracy” – holenderskim modelu dynamiki grupowej, który zdobywa popularność w naszym kraju. Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia.

Skala Współpracy bardzo szybko przynosi pierwsze efekty, pomaga zrozumieć relacje w organizacji, wspiera budowanie kultury współpracy, wpływa na zaangażowanie i chęć podejmowania działań. Celem szkolenia jest doświadczenie i zrozumienie modelu Skali Współpracy oraz poznanie możliwości jego wykorzystania w pracy organizacji pozarządowej. Dodatkowym celem jest poznanie osób związanych z trzecim sektorem w regionie, wymiana doświadczeń i sieciowanie się w około dobrych praktyk.

Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia (środa) w godzinach 9:00-16:00 w kawiarni AnaBell (ul. Główny Rynek 9, Kalisz). Jest ono bezpłatne dla organizacji w projekcie, a pozostali uczestnicy są zobowiązani do wpłaty w kwocie 30 zł. Poprowadzi je Mateusz Walczak – społecznik, samorządowiec, animator kultury, fundator i prezes zarządu Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka”, prezes Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej.

Termin zapisów mija 7 kwietnia – szczegóły poniżej!

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową: https://ngo.skalawspolpracy.pl/szkolenie-wojewodzkie-woj-wielkopolskie/
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/123031727296460/

Partnerem szkolenia jest Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej.

Źródło: FOP; Fot.: arch.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze