baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Wernisaż wystawy Jakuba Ryszarda Koncewicza „Archeologia Archetypu”

Wieża Ciśnień zaprasza na wernisaż wystawy Jakuba Ryszarda Koncewicza „Archeologia Archetypu”. Jego dzieła będzie można obejrzeć 3 sierpnia o 18:30, na parterze (Galeria’83), gdzie bliżej będzie można przyjrzeć się mapom oraz skorupom – ujmującym formom przestrzennym.

„Jestem artystą wizualnym zajmującym się szeroko rozumianym malarstwem, ale również projektowaniem graficznym, zinami i animacją. Poza głównym nurtem moich artystycznych zainteresowań, lubię robić eksperymentalne wycieczki i próbować różnych mediów. W mojej twórczości obecnie inspirują mnie zagadnienia filozoficzne, wszelkiego rodzaju schematy, diagramy, instrukcje w połączeniu z pewną fascynacją naturą, grami wideo i muzyką ambientową.

Do tej pory prace artysty można było zobaczyć między innymi w Bydgoszczy, Trójmieście i w Warszawie na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Kilka tkanin znajduje się w galerii Two of Art w Amsterdamie. Od 2021 roku jest rezydentem i członkiem stowarzyszenia artystycznego Halo Kultura w Gdyni gdzie znajduje się pracownia artysty. W roku 2023 dołączył do zespołu Fundacji Bochińskich, promującej polską myśl projektową.

Link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/3Mio3B9kf

źródło: Wieża Ciśnień

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze