baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Weź udział w 4. edycji Sztafety Ojców Niepodległości

Już w tę sobotę 5-ego listopada odbędzie się czwarta edycja Sztafety Ojców Niepodległości. Biegacze wspólnymi siłami pokonają dystans 123 kilometrów. Imprezie towarzyszy wieczór patriotyczny oraz turniej strzelecki.

Po raz kolejny w ramach uczczenia pamięci o związanych z Kaliszem Ojcach Niepodległości i ich dorobku życiowym biegacze przebiegną w formie biegu sztafetowego 123 kilometry. Rozpoczęcie sztafety ma miejsce o godzinie 7:30 przy Ogrójcu przy Kościele pw. Świętej Rodziny, zaś zakończenie o godzinie 19:30 na terenie Kampusu Mundurowego przy SWWS w Szczypiornie.

O godzinie 20:00 także na terenie Kampusu Mundurowego odbędzie się Wieczór Patriotyczny, podczas którego goście zobaczą między innymi występ tańca historycznego, 6 opowieści o lokalnych Ojcach Niepodległości, a także zostaną ugoszczenie skromnym poczęstunkiem. Ponadto, uczestnicy biegu sztafetowego otrzymają koszulki oraz medale i nagrody.

Dzięki inicjatywie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w ramach 4. Sztafety Ojców Niepodległości od godziny 14:30 do godziny 19:00 na terenie Kampusu Mundurowego odbywać się będzie Patriotyczny Turniej Strzelecki, podczas którego możliwe będzie strzelanie z broni pneumatycznej. Do uczestnictwa w Turnieju niezbędne jest bycie osobą pełnoletnią. Organizatorzy zapraszają do pojawiania się na Wieczorze Patriotycznym. Zapisy do biegu w Sztafecie trwają do 31-ego października

Wydarzenie organizowane jest przez KoLibra Kalisz. Partnerem głównym jest Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości.

Źródło: KoLiber Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze