reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Weź udział w Nocy Zawodowców!

Przed nami piąta edycja Nocy Zawodowców! W tym roku inicjatywa organizowana jest pod hasłem „Zawodowa Moc”, którą z pewnością poczują wszyscy jej uczestnicy. Wydarzenie rozpocznie się 7 października w godz. 15.00 – 20.00.

Organizatorzy przygotowali dla uczniów kl. 7 i 8 szkół podstawowych grę zespołową, która w tym roku będzie miała miejsce Hali Widowiskowo-Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku. W ramach gry uczniowie zapoznają się ze specyfiką pracy w zawodach w siedzibach lokalnych pracodawców. Spróbują również swoich sił w Quizie Zawodoznawczym oraz wykonają zadania w Muzeum Historii Przemysłu oraz Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku. Drużyny będą zdobywać punkty na każdym z etapów gry. Suma punktów z poszczególnych części gry pozwoli wyłonić 3 zwycięskie drużyny w każdym z powiatów.

Na ten dzień planowane są aktywności i rozmaite atrakcje m.in. pokazy zawodowców oraz pokaz laserów.

Program wydarzenia:
15.00 – 15.30 przyjazd i odprawa drużyn biorących udział w grze terenowej „Zawodowy Express”.
15.30 – 18.30 udział drużyn w ostatnim etapie gry „Zawodowy Express” (Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku oraz Zespół Szkół w Opatówku) równolegle dla osób zwiedzających – pokazy zawodowców na głównej hali (możliwość zwiedzania stoisk, udziału w pokazach, zabawach i grach).
18.30 – 19.00 oficjalne zakończenie gry terenowej i rozpoczęcie finału Nocy Zawodowców 2022.
19.00 – 19.30 pokaz wizualno-muzyczny w wykonaniu VISUAL SENSATION.
19.30 – 20.00 wręczenie nagród zwycięskim drużynom.
20.00 zakończenie wydarzenia.

Źródło: Noc Zawodowców

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze