Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wiceprezydenci Kalisza kontynuują pracę

Grzegorz Kulawinek i Mateusz Podsadny, wybrani na drugą kadencję wiceprezydentów Kalisza, kontynuują swoje obowiązki. Obaj samorządowcy posiadają bogate doświadczenie, zdobyte podczas poprzedniej kadencji, co czyni ich cennymi członkami zarządu miasta.

Grzegorz Kulawinek odpowiadać będzie m.in. za kwestie środowiska, kultury, edukacji i sportu. W poprzedniej kadencji z sukcesem nadzorował realizację wielu kluczowych projektów w tych obszarach, co stawia go w gronie najbardziej kompetentnych osób do kontynuowania tej pracy.

Mateusz Podsadny obejmie nadzór nad m.in. sprawami społecznymi, polityką mieszkaniową i strażą miejską.

W związku z objęciem stanowisk wiceprezydentów, Grzegorz Kulawinek i Mateusz Podsadny zrezygnują z mandatów radnych Rady Miasta Kalisza. Ich miejsca zajmą Kamila Manuela Majewska – wieloletnia radna, która zyskała uznanie mieszkańców za swoją aktywność i zaangażowanie w sprawy miasta, oraz Karolina Skrzypczyńska – adwokatka, która zadebiutuje w radzie.

Prezydent Kalisza wyraził zadowolenie z faktu, że dwie aktywne i kompetentne kobiety dołączą do grona radnych.

„Cieszę się, że panie, które tak aktywnie działają na rzecz naszego miasta, jeszcze bardziej zaangażują się w jego sprawy” – napisał Krystian Kinastowski na swoim profilu Facebook.

Źródło: Krystian Kinastowski – Prezydent Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze