Wiceprezydent Kulawinek na Kongresie Sport Biznes Polska

Odbył się Kongres Sport Biznes Polska, a w jednym z paneli dyskusyjnych wziął udział wiceprezydent Kalisza – Grzegorz Kulawinek. Tematem panelu „Jak skutecznie zarządzać i planować infrastrukturą sportową i rekreacyjną w samorządach oraz zaspokajać potrzeby mieszkańców w obszarze sportu?”.

Podczas wydarzenia eksperci dyskutowali o przyszłości i kierunkach rozwoju sportu w roku 2021. Pierwsza edycja kongresu została zorganizowana w dniach 10 – 12 marca w Poznaniu. Zostały zaprezentowane najnowsze trendy i rozwiązania, które będą dominowały w branży w nadchodzących miesiącach. Program wydarzenia został podzielony na trzy dni, a zakres tematyczny ukierunkowany na konkretne grupy odbiorców. Organizatorzy przygotowali dla uczestników 5 bloków tematycznych: sport i biznes w 2021 roku, marketing sportowy, sponsoring sportowy, zarządzanie sportem w samorządach, finansowanie sportu w samorządach.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze