Wiceprezydent Kulawinek na Kongresie Sport Biznes Polska

Odbył się Kongres Sport Biznes Polska, a w jednym z paneli dyskusyjnych wziął udział wiceprezydent Kalisza - Grzegorz Kulawinek. Tematem panelu "Jak skutecznie zarządzać i planować infrastrukturą sportową i rekreacyjną w samorządach oraz zaspokajać potrzeby mieszkańców w obszarze sportu?".

Podczas wydarzenia eksperci dyskutowali o przyszłości i kierunkach rozwoju sportu w roku 2021. Pierwsza edycja kongresu została zorganizowana w dniach 10 – 12 marca w Poznaniu. Zostały zaprezentowane najnowsze trendy i rozwiązania, które będą dominowały w branży w nadchodzących miesiącach. Program wydarzenia został podzielony na trzy dni, a zakres tematyczny ukierunkowany na konkretne grupy odbiorców. Organizatorzy przygotowali dla uczestników 5 bloków tematycznych: sport i biznes w 2021 roku, marketing sportowy, sponsoring sportowy, zarządzanie sportem w samorządach, finansowanie sportu w samorządach.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter