Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Wiceprezydent Kulawinek zakażony koronawirusem

Z najnowszych informacji wynika, że wiceprezydent naszego miasta, Grzegorz Kulawinek jest zarażony koronawirusem. Jak poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych - nie odczuwał i nadal nie odczuwa żadnych symptomów choroby, a o wyniku dowiedział się z przeprowadzonego testu.

Wiceprezydent Kalisza czuje się na szczęście dobrze i poddał się samoizolacji, ale nie jasna jest jeszcze ilość osób, która będzie musiała do niego dołączyć. Tworzona jest ich lista, a o ostatecznej kwarantannie zadecyduje Sanepid. W ostatnich dniach miejskie władze spotykały się np. ze środowiskiem kulturalnym miasta, wręczając nagrody czy uczestniczyły wczoraj w smażeniu pączków. Do wszystkich tych osób trzeba doliczyć współpracowników, którzy spotykają się z wiceprezydentem w ramach realizowania przez niego obowiązków na co dzień.


Fot. poglądowe: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter