Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Wieczór Kobiet – Intymność

Kaliska Rada Kobiet zaprasza na kolejne wyjątkowe wydarzenie – Wieczór Kobiet poświęcony tematowi, który dotyka wszystkich, lecz często pozostaje w sferze prywatności. Organizatorki zapraszają do uczestnictwa w wieczorze pełnym otwartych rozmów, inspiracji i wsparcia.

Tematem spotkania będzie „Intymność”. -Wierzymy, że otwarta wymiana myśli na ten delikatny temat może przynieść nam wiele korzyści, wspierając naszą świadomość siebie i naszych relacji. Chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie każda z Was będzie mogła dzielić się swoimi doświadczeniami, refleksjami i pytaniami, budując jednocześnie atmosferę wzajemnego szacunku i zrozumienia – czytamy w zaproszeniu.

Podczas Wieczoru Kobiet na gości czekają inspirujące prelekcje oraz panel dyskusyjny, który umożliwi zbliżenie się do tematu intymności z różnych perspektyw. Kaliska Rada Kobiet chce stworzyć atmosferę, w której każda uczestniczka będzie czuła się swobodnie, mogąc wyrazić swoje myśli bez obaw i ograniczeń.

-Niech to będzie wieczór pełen pozytywnej energii, nowych spostrzeżeń i inspirujących rozmów. Bądźcie z nami, by wspólnie odkrywać tajniki intymności, budować więzi i inspirować się nawzajem. Zapraszamy wszystkie Panie do wspólnego dzielenia się, wzajemnego wsparcia i budowania silnych więzi podczas kolejnego Wieczoru Kobiet. Czekamy na Was z otwartymi sercami i gotowe na fascynującą podróż w głąb intymności – zachęcają organizatorki.

Termin: 29 listopada 2023, godz. 18.00
Miejsce: Akcelerator Kultury

Źródło: Kaliska Rada Kobiet

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze