Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Wielka nie tylko z nazwy” – powstał folder o Tłokini

Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” zaprasza na spotkanie promujące Folder o sołectwie Tłokinia Wielka pt. „Tłokinia Wielka… wielka nie tylko z nazwy!”, wydany pod koniec 2021 r. Wydarzenie z udziałem autorów folderu odbędzie się w sobotę, 5 lutego o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej w Tłokini Wielkiej.

Spotkanie będzie okazją do rozmów o Tłokini Wielkiej, jej historii, organizacjach i mieszkańcach. W spotkaniu wezmą udział również autorzy i współtwórcy folderu, którzy aktywnie brali udział w pozyskaniu materiałów czy zdjęć do publikacji. Będzie można także otrzymać bezpłatny egzemplarz publikacji. Sobotnie spotkanie będzie gratką dla miłośników lokalnej historii i regionalistów, ale także dla mieszkańców Tłokini Wielkiej i okolic.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 3 lutego 2022 r. z radnym Damianem Jakóbczakiem: telefonicznie lub SMS pod nr 608 601 153, bądź mailowo na adres djdj1@o2.pl.

Źródło: FIDO

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze