baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Wielka walka sołectw o wyjątkowy tytuł

Już w najbliższą niedzielę 10 września o godz. 14:00 wystartuje Turniej Sołectw Gminy Opatówek, który odbędzie się na terenie przy Szkole Podstawowej w Tłokini Wielkiej. Zapraszamy zarówno drużyny sołeckie, jak i kibiców – udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W programie drugiej edycji Turnieju Sołectw Gminy Opatówek przewidziano wiele atrakcji. Uczestnikami zmagań będą 5-osobowe drużyny reprezentujące poszczególne sołectwa, którzy wezmą udział w przygotowanych konkurencjach. Także sami sołtysi będą mogli wziąć udział w specjalnej konkurencji przygotowanej wyłącznie dla osób zajmujących to stanowisko. Dla najlepszych sołectw i sołtysów przygotowano atrakcyjne nagrody. Oprócz emocjonujących konkurencji i zmagań sołectw, przewidziano także poczęstunek.

Zapisy trwają do 6 września do godz. 15:00 (środa) – więcej informacji zawarto w Regulaminie dostępnym na stronie Gminy: https://opatowek.pl/new,2326

Organizatorem Turnieju jest Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka”, a współorganizatorem Gmina Opatówek. Gospodarzem tej edycji Turnieju jest Sołectwo Tłokinia Wielka – zwycięzca poprzedniej edycji. Partnerem wydarzenia jest Wielkopolska Izba Rolnicza – Rada Powiatowa w Kaliszu. Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach programu Wielkopolska Odnowa Wsi.

W razie niekorzystnej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali sportowej przy szkole.

Źródło: Fundacja Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze