„Wielkopolska – kierunek wodór” – bezpłatne szkolenia online

Samorząd województwa wielkopolskiego organizuje bezpłatne szkolenia online dla entuzjastów tematyki wodorowej, odnawialnych źródeł energii, przedstawicieli samorządów w Wielkopolsce, przedstawicieli świata nauki, a więc osób zainteresowanych rozwojem Wielkopolski Południowej (podregion leszczyński i kaliski) w ramach cyklu „Wielkopolska – kierunek wodór”.

Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, czym jest Wielkopolska Dolina Wodorowa i jakie podmioty ją tworzą, jakie miejsce w ekosystemie wodorowym zajmuje biogazownia, jakie szanse i wyzwania stoją za niskoemisyjnym transportem lub jaki cel stawiają sobie samorządy w tworzeniu gospodarki niskoemisyjnej. Spotkanie odbędzie się 15 września w godzinach od 10:00 do 12:30. Organizowane jest w ramach projektu „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska”, realizowanego przez Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (lata 2019-2022), współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie projektu H2 Wielkopolska.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter