reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wielkopolskie Forum Rolnicze w Opatówku

W Opatówku trwa Wielkopolskie Forum Rolnicze pod hasłem „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”. To jedno z kilku spotkań o charakterze szkoleniowym skierowanym do rolników z terenu województwa wielkopolskiego.

Głównymi tematami Forum są m.in. zmiany wprowadzone w związku z Krajowym Planem Strategicznym od 2023 r. czy najważniejsze informacje, które pomogą rolnikom przygotować wnioski o dopłaty obszarowe. W spotkaniu szkoleniowym uczestniczą przedstawiciele instytucji wspierających rolnictwa, samorządów, rolnicy oraz uczniowie ZS im. S. Mikołajczyka w Opatówku – gospodarza Forum.

Organizatorami Wielkopolskiego Forum Rolniczego w Opatówku są Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu oraz Wielkopolska Izba Rolnicza. Wydarzenie odbywa się pod honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze