Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Wiemy kto zajmie się rozbudową SWWS-u!

Grupa Antczak będzie odpowiadać za rozbudowę kampusu mundurowego Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. Przy ul. Wrocławskiej w Kaliszu powstaną dwa nowe akademiki i budynek sali audytoryjnej. Realizacja inwestycji pozwoli na dynamiczny rozwój uczelni.

Umowa o generalne wykonawstwo obiektów została podpisana w oparciu o wygrane przez Grupę Antczak postępowanie przetargowe. Przedmiotem zamówienia ze strony Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości jest budowa i wyposażenie dwóch 4-kondygnacyjnych budynków zamieszkania zbiorowego (akademików) oraz 2-kondygnacyjnego budynku sali audytoryjnej.

Od września stajemy się Akademią Wymiaru Sprawiedliwości. Jako uczelnia jesteśmy cały czas w fazie głębokiego rozwoju. Otwieramy kolejne kierunki studiów. Uzyskujemy uprawnienia i kategorie naukowe. To wszystko wymaga, by nasza infrastruktura i baza lokalowa rozwijały się. Na naszym kampusie mundurowym w Szczypiornie zbudujemy dwa akademiki oraz salę audytoryjna. Będą to łącznie 132 pokoje dla 264 osób oraz, oprócz sali audytoryjnej, dwie sale wykładowe dla 100 osób i dodatkowo cztery sale szkoleniowe – poinformował dr Michał Sopiński, Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.

Obiekty wraz z niezbędną infrastrukturą powstaną na terenie kampusu mundurowego SWWS, który mieści się na osiedlu Szczypiorno w Kaliszu. Zakończenie inwestycji planowane jest w drugiej połowie 2025 roku.

Cieszę się z pozyskanego przez Grupę Antczak kontraktu, którego realizacja pozwoli na dalszy rozwój oferty edukacyjnej, naukowej i sportowej w rodzinnym dla naszej firmy mieście. Aby sprostać ambitnym harmonogramom, których oczekuje zamawiający, niezwłocznie rozpoczniemy prace budowlane. Wierzę, że w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie powstaną obiekty najwyższej jakości, które przez kolejne pokolenia będą służyć kaliskiej społeczności akademickiej – powiedział Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości (SWWS) została utworzona w 2018 roku. Celem uczelni jest kształcenie i wychowywanie funkcjonariuszy Służby Więziennej, funkcjonariuszy innych służb i osób cywilnych. Absolwenci uczelni będą posiadać przygotowanie do pracy m.in. w wyspecjalizowanych instytucjach administracji rządowej i samorządowej, organizacjach społecznych i edukacyjnych, a także w instytucjach i organizacjach międzynarodowych.

Grupa Antczak jest jednym z najszybciej rosnących deweloperów, generalnych wykonawców i inwestorów na rynku nieruchomości. Dzięki biurom w Kaliszu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Berlinie, Grupa prowadzi projekty w całej Polsce oraz na rynku niemieckim. Krajowi i międzynarodowi klienci Grupy doceniają jej kompetencje wykonawcze, standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowanie w ochronę środowiska.

Źródło: Grupa Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze