Witold Janiak Hamond Trio z koncertem online

17 kwietnia 2021 r., o godz 19.00 na facebookowym profilu Akceleratora Kultury transmitowany będzie koncert online zespołu Witold Janiak Hamond Trio.

Witold Janiak to pianista i kompozytor, a przy tym absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz laureat Grand Prix Bielskiej Zadymki Jazzowej i Krokus Jazz Festival. Jest też dwukrotnym laureatem nagrody „Oscar Jazzowy” Stowarzyszenia Melomani. Wydał sześć autorskich płyt. Regularnie koncertuje w kraju i zagranicą. Jest wykładowcą fortepianu, harmonii jazzowej i improwizacji w Zakładzie Jazzu Akademii Muzycznej w Łodzi. Dokonał licznych nagrań radiowych i telewizyjnych. Jest autorem muzyki do musicalu „Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba”, łączącej elementy jazzu i muzyki ludowej.

Błażej Ludwiczuk – student czwartego roku Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary jazzowej Rafała Sarneckiego. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym Łodzi biorąc udział w projektach muzycznych. Bardzo obiecujący młody gitarzysta, z łatwością odnajdujący się w różnych jazzowych nurtach.

Mirosław Skowroński – absolwent Akademii Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach. Wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu, nauczyciel perkusji Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H. Melcera w Kaliszu. Kształcił swoje umiejętności pod okiem takich wykładowców jak Skip Haden, dr Adam Buczek, Zbigniew Lewandowski, prof. Krzysztof Przybyłowicz, dr Grzegorz Nagórski czy Marcin Jahr.

 

Witold Janiak Hamond Trio

w składzie:

Witold Janiak hamond

Błażej Ludwiczuk gitara

Mirosław Skowroński perkusja

 

 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter