reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wizyta wicemarszałka Grabowskiego w Liskowie

We wtorek 24 stycznia br. Gminę Lisków odwiedził wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski. Poniżej relacja zamieszczona przez gminę Lisków.

Wicemarszałek wizytę w Liskowie rozpoczął się od uroczystego odbioru prawie półtorakilometrowej drogi asfaltowej łączącej wsie Józefów i Swoboda z Liskowem, a jednocześnie tak ważnej dla Zakładu Aktywności Zawodowej „Swoboda” i dojeżdżających tam do pracy osób niepełnosprawnych.

Innymi równie ważnymi punktami wizyty były odwiedziny Zakładu Aktywności Zawodowej „Swoboda”, gdzie Kierownik Zakładu pan Paweł Antoszczyk pochwalił się nowo wybudowaną halą produkcyjną oraz nowymi maszynami pakującymi, zakupionymi właśnie ze środków Województwa Wielkopolskiego. Nie zapominając o najmłodszych, Krzysztof Grabowski odwiedził dzieci w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Zakrzynie oraz w Publicznym o Przedszkolu Sióstr Służebniczek w Liskowie, wręczając im wraz z Zastępcą Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu Krzysztofem Niedźwieckim oraz Specjalistą do spraw Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Radosławem Paduchem po jednym zestawie edukacyjnym ,,Miasto – żyję bezpiecznie’’.

Na koniec wizyty Wicemarszałek wraz z panią wójt gminy Lisków Marią Krawiec udali się do Zespołu Szkół Nr 1 w Liskowie, który w tym roku obchodzi jubileusz 100-lecia, połączony ze Zjazdem Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Liskowie. Odbyło się spotkanie Komitetu Organizacyjnego Zjazdu, którego wicemarszałek Grabowski jest przewodniczącym. Zjazd odbędzie się 3 czerwca 2023 r., a jego szczegóły wkrótce zostaną podane. Patronat honorowy nad zjazdem objęła Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec.

Źródło: Gmina Lisków (FB)

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze