reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Włamywacz z zarzutami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zatrzymali 40-latka podejrzanego o trzy kradzieże z włamaniem. Mężczyzna „specjalizował się” w okradaniu mieszkań. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła ponad 13 tys. złotych. Już wkrótce sąd zadecyduje o dalszym losie podejrzanego. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu od kilku miesięcy analizowali przypadki włamań do lokali mieszkalnych na terenie Kalisza. Do jednego z nich doszło w lipcu br. Nieznany sprawca po wybiciu okna dostał się do środka mieszkania skąd zabrał m.in. telewizor oraz telefon. Do kolejnych dwóch włamań doszło jesienią tego roku. W tych przypadkach łupem sprawcy padły m.in. materiały budowlane oraz piec grzewczy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci Wydziału Kryminalnego wytypowali sprawcę tych przestępstw. Okazało się, że to 40-letni mieszkaniec Kalisza. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany i usłyszał trzy zarzuty. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara 10-lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze