reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Wnioski o dotacje na prace przy zabytkach z budżetu Miasta można składać do 5 grudnia

Do 5 grudnia można składać wnioski o udzielenie dotacji z budżetu Kalisza w 2024 roku, na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków położonych na terenie miasta Kalisza, niestanowiących jego wyłącznej własności.

– Warto pamiętać, że złożonego do Prezydenta Miasta Kalisza wniosku nie można poprawić, ani uzupełnić – podkreśla Anna Woźniak z Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki kaliskiego magistratu. – Pismo musi zawierać wszystkie wymagane załączniki. Należy bardzo dokładnie zapoznać się z zasadami udzielania dotacji, określonymi w uchwale numer XXV/395/2020 z dnia 25 czerwca 2020 roku oraz drukiem wniosku.

Informacje dotyczące naboru wniosków można uzyskać w Wydziale Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza (Główny Rynek 20, III piętro, pok. 55) od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30. – Dodatkowo ustalone zostały dyżury pracownika wydziału w dwóch terminach: 13 i 27 listopada, kiedy to w godzinach 15.30-17.00 będzie można skonsultować się we wszystkich sprawach dotyczących naboru wniosków – dodaje Anna Woźniak. – W celu sprawnej obsługi wizytę najlepiej wcześniej zarezerwować pod numerem telefonu 62 765 43 59.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze