Wodociągi grają z KKS-em

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu zostało partnerem “Trójkolorowych”. Umowę o współpracy parafowali prezes Kaliskich Wodociągów Jacek Konopka oraz Zarząd Kaliskiego Klubu Sportowego, Andrzej Machlański i Robert Trzęsała.

W ramach podpisanego kontraktu, klub będzie uczestniczył w akcjach społecznych, prowadzonych przez PWiK, głównie dotyczących promowania picia wody z kranu. Kaliskie Wodociągi zwracają uwagę, że woda, którą piją mieszkańcy naszego miasta, jest bardzo często kontrolowana, badana zarówno przed wpuszczeniem do sieci, jak i podczas transportu siecią wodociągową. Jedynym i zarazem najkrótszym odcinkiem, na którym za wodę nie odpowiada jej producent, jest instalacja wodociągowa w budynku. Jakość wody wodociągowej określa polskie prawo oraz regulacje Unii Europejskiej. Kaliskie wodociągi podkreślają, że woda z kranu w Londynie, Paryżu, Warszawie i Kaliszu spełnia te same wymagania, ale oczywiście różni się smakiem czy składem, który jest charakterystyczny dla każdego regionu i każdej z osób może smakować inaczej.


Źródło: KKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter