Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Wolni bez nałogów

W Galerii SZATNIA MDK – w środowe popołudnie 13 grudnia – odbyło się uroczyste podsumowanie 23. Konkursu Plastycznego „Wolność bez nałogów”, połączone z otwarciem wystawy.

Od samego początku projekt ten współtworzą: Młodzieżowy Dom Kultury i Miasto Kalisz, którym od wielu już lat partnerują: Galeria SZATNIA MDK i Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

W tegorocznej edycji przyznano 15 nagród, w tym pierwszą nagrodę oraz dwie drugie nagrody ex aequo i dodatkowo 26 wyróżnień. Ich nazwiska i szkoły, które reprezentują poznacie w zamieszczonym PROTOKOLE. Pamiątkowe dyplomy i upominki podczas wernisażu laureatom wręczyli: Janusz Sibiński – Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM Kalisza, Beata Paszak – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, st. asp. Marlena Potasińska oraz mł. asp. Agnieszka Olejnik–Mucha reprezentujące Wydział Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP w Kaliszu.

Warto dodać, że każdego roku towarzyszy wystawie „niezwykły” katalog z nagrodzonymi pracami laureatów – w formie KALENDARZA PROFILAKTYCZNEGO, na który przez cały rok można się „natknąć” w wielu placówkach i instytucjach w naszym mieście. Znajdują się na nim ważne informacje – nazwy podmiotów i adresy miejsc, gdzie każdy w potrzebie uzyska pomoc.

Wszystkim laureatom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.

MDK zaprasza do zwiedzania wystawy, indywidualnie i grupowo, do końca lutego w godzinach pracy placówki ( 8.00 – 20.00). Prezentowane prace (41 obrazów) to połączenie wartości artystycznych i estetycznych z celami merytorycznymi i edukacyjnymi.

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze