Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Wsparcie finansowe dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

180 tys. zł trafi do Uniwersytetu Trzeciego Wieku Calisia, który wygrał konkurs ofert na aktywizację seniorów. UTW do końca kolejnego roku będzie prowadził zajęcia dla słuchaczy i mieszkańców nastawione na promowanie aktywnego trybu życia oraz edukację zdrowotną.

Wśród planowanych zajęć są wykłady i prezentacje, różnorodne warsztaty i ćwiczenia. UTW Calisia działa od 14 lat i skupia ponad pół tysiąca seniorów, działających w 38 różnorodnych sekcjach i grupach zainteresowań. “To nie wszystkie działania, jakie miasto organizuje wspólnie ze stowarzyszeniami zrzeszającymi seniorów. Współpracujemy z wieloma organizacjami pozarządowymi, a najnowszą firmą wsparcia organizacyjnego i technicznego jest Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babinej 1.” – tłumaczy prezydent Kinastowski na swoim facebookowym profilu.

 

Źródło i fot. poglądowa: Prezydent Miasta Kalisza/FB

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter