reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Wstęp do nowej Strategii Rozwoju Kalisza

Samorząd przystępuje do opracowania diagnozy stanu naszego miasta. Będzie ona stanowić podstawę do stworzenia nowej Strategii Rozwoju Kalisza do 2030 roku. Do stworzenia diagnozy posłuży kwestionariusz z pytaniami o różne aspekty funkcjonowania miasta, do którego wypełnienia władze miasta zachęcają wszystkich kaliszan.

Co mieszkańcom podoba się w Kaliszu? Co by zmienili? Jak widzą Kalisz za kilka lat? Ankieta ma na celu wspólne wytyczenie celów i obranie kierunku rozwoju Kalisza. Pytania poruszą te i wiele innych zagadnień, dotyczących sfery społecznej, gospodarczej i przestrzennej życia w Kaliszu. Każdy mieszkaniec może zabrać głos w tej sprawie.

„Chcemy poznać zdanie mieszkańców na temat tego, jak się czują w przestrzeni Kalisza. Zastanawiając się nad odpowiedziami, prosimy spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat. Także z okresu przed pandemią. Wszystkich kaliszan serdecznie zachęcam do wypełnienia kwestionariusza” – mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Ankietę można wypełnić do 14 kwietnia. Dostępna jest w wersji elektronicznej pod linkiem: ANKIETA. Można ją także wypełnić w wersji papierowej w ratuszu przy Głównym Rynku 20 (portiernia) i Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1a (informacja).

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze