baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Wtorki w Tarasinie – spotkania w galerii sztuki dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Zabierz koleżankę, przyprowadź kolegę, do Galerii! Dowiecie się wszystkiego o artystach i bieżących wystawach. Będziecie mogli zapytać, jak produkuje się wystawę, jak powstają nasze wydawnictwa, jak nagrywamy wernisaże.

Wasza wizyta w Galerii to także możliwość wzięcia udziału w losowaniu rozmaitych nagród, dostęp do branżowej prasy: MAGAZYNU SZUM i NOTESU NA 6 TYGODNI oraz setek książek i katalogów o sztuce. To po prostu okazja aby poznać miejsce o dobrej, twórczej energii, którą możecie współtworzyć z nami. A w sezonie wiosenno-letnim to też świetna miejscówka do spędzenia wolnego czasu w Zielonej Strefie Galerii czyli na naszym patio.

Wstęp do Galerii jest wolny. Ilość uczestników spotkania to maksymalnie 31 osób. Wskazane jest, aby wizytę grupową umówić wcześniej telefonicznie. Galeria Tarasina czeka w każdy wtorek od 14:00 do 16:00.

Jeszcze tylko do końca marca 2022 roku zapraszamy do Galerii na dwie ekspozycje: wystawę Dominika Ritszela „Lokaut” i prezentację Bartka Buczka „Problem techniczny”. Głównymi ich elementami są instalacje wideo. Obie wystawy łącza się ze sobą w bardzo ciekawy sposób, a ich kuratorem jest Stach Szabłowski.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze