2-Latarnik-1200x200-Zyczenia-Wielkanocne-Uniwersytet-Kaliski-baner-2024
Baner 3D
baner_GM

Wygrana Prosny

W 3. Kolejce piłkarze KS Prosna Kalisz wybrali się na mecz do Droszewa. Mimo początkowej przewagi rywala, Prosna zwyciężyła 5:2 zdobywając tym samym 3 punkty.

Początkowo piłka była po stronie grupy z Droszewa, jednak w 38 minucie, po strzale w wykonaniu Karola Płotka, piłkarze Prosny zaczęli wychodzić na prowadzenie. Ostatecznie przed przerwą doszło do wyrównania. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Ulbrych, w wyniku czego pierwsza połowa zakończyła się 1:1. Druga połowa zaczęła się szczęśliwie dla drużyny z Droszewa. Po 10 minutach bramkę trafił Sebastian Chwiałkowski. Droszew prowadził 2:1. Utrata bramki przez przeciwników sprawiła, że Prosna zaczęła odrabiać straty i w 63. minucie doprowadziła do wyrównania po golu Michała Balcerzaka. Po kolejnych 6 minutach strzelił Marcin Korpik, przez co Prosna wyszła na prowadzenie. Końcówka spotkania należała do Karola Płotka, który trafił w bramkę gospodarzy 2 razy. Ostatecznie piłkarze KS Prosna Kalisz zwyciężyli z wynikiem 5:2 i zdobyli 3 punkty. Następny mecz Prosna rozegra u siebie (19.09.2021) z KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski. Początek spotkania – 11:00.

Źródło: KS Prosna Kalisza