baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Wyjątkowy rok dla szkoły w Liskowie – będzie obchodzić stulecie!

Ten rok jest wyjątkowy dla Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie. Zasłużona placówka świętuje bowiem stulecie swojego istnienia. Z tej okazji 3 czerwca odbędzie się Zjazd Absolwentów, na który zaprasza Komitet Organizacyjny pod przewodnictwem Krzysztofa Grabowskiego.

Podczas wyjątkowego zjazdu, bo tak można śmiało określić spotkanie absolwentów towarzyszące stuleciu istnienia Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie, nie zabraknie wielu atrakcji i oczywiście sentymentalnych chwil. Zacznie się od tradycyjnej mszy świętej, która będzie celebrowana o godzinie 14.00. 

Już po raz czwarty organizujemy Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Liskowie. To jest tzw. <Budowlanka> i dawna <Rachunkowość>. Zespół Szkół nr 1 w Liskowie w tym roku obchodzi stulecie swojego istnienia, dlatego ten zjazd ma wyjątkowy wymiar. Na przestrzeni lat było wielu, wielu absolwentów. Są oni rozrzuceni nie tylko po całej Polsce, ale i po całym świecie. Zjazd jest świetną okazją, żeby znów się spotkać i powrócić do dawnych, pięknych chwil. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14.00 od uroczystej mszy świętej w kościele pw. Wszystkich Świętych w Liskowie, której będzie przewodniczył Biskup Kaliski Damian Bryl. Później złożymy kwiaty przy pomniku niezwykle zasłużonego dla Liskowa ks. Wacława Blizińskiego, a następnie odbędzie się przemarsz ulicami Liskowa, który jest bardzo radosnym przeżyciem dla absolwentów. Później uroczystości przeniosą się na teren Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie. Nie zabraknie oczywiście odsłonięcia pamiątkowej tablicy ufundowanej przez absolwentów, podziękowań dla zasłużonych, a także występów artystycznych i innych atrakcji. Najbardziej zależy nam jednak, żeby absolwenci zapisywali się na zjazd i przybywali – mówi Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów, Krzysztof Grabowski.

Zespół Szkół nr 1 w Liskowie jest jednostką organizacyjną Powiatu Kaliskiego. To bardzo ważna szkoła na mapie powiatu kaliskiego, a jej patronem jest ks. Wacław Bliziński. Wszelkie informacje dotyczące tegorocznego zjazdu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie (link: https://www.zs1liskow.pl/zjazd-2023).

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze